POSSE 228

px

Toto je vizuální útok na ikonografii dneška podél našich cest. Boj za veřejný prostor, k jehož okupaci zde dochází. Po pětadvaceti letech žijeme stále ve stínu minulého režimu. Společnost díky svému pasivnímu přístupu dodnes není schopná definovat hranice toho, co je veřejné a co soukromé. Je to odraz nás všech a naší lhostejnosti. Vyzývám k občanské neposlušnosti. Politická propaganda ve veřejném prostoru dosáhla obludných rozměrů. Proto je třeba radikalních gest! Kolik energie a úsilí z veřejných a nebo právě soukromých zdrojů toto vše stojí? A komu to slouží? Chcete nás uklidit, unifikovat a umlčet? ZKUSTE TO!!!


Komentáře

Moudry clovek by se nikdy

Moudry clovek by se nikdy nemel k nicemu takovemu snizit. Na druhou stranu, pokud kidult, coz jsem slysel poprve v zivote a zbezne si to vyhledal, opravdu znamena neco jako detinske chovani, pak kdyz porovnas rozsirenost a nesmyslnost modernich politickych propagand + fakt, ze jsme zrejme narod naprostych idiotu, pokud na nas ten system prokazatelne statisticky zabira s akcemi techto lidi, kteri maji prokazatelne vice inteligence, jelikoz si to uvedomuji a nechteji byt lhostejni, me osobne z toho porad vychazi tahle komunita jako jasny vitez dospeleho postoje.

Pokud beres nas narod jako skupinu osobnosti, je tohle hloupe jednani. Pokud je beres jako ovce, nepomuze jim, ze jim das knihu, musis nejdriv vyplasit stado.

props za akci, ale jinak je

props za akci, ale jinak je to dost kidult, ne?

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování